| Th3Dr0g a întrebat:

Am vazut odata un film si nu stiu cum se mai numeste era vorba despre oameni infectati cam in zilele noastre totul a devenit impadurit si erau supravietuitori din ce mai stiu din film stiu ca era un trib de supravietuitori acl erau 3 prieteni2 baieti si 1 fata si se zvonea ca tatal unuia dintre baieti a facut antidot de imunitate dar nu sa mai intors si inainte sa plece la invatat pe fiul lui sa citeasca (nu multi mai stiau) apoi aia 3 au plecat au dat de un prt al tatalui baiatului care era si el imun si eu ajutat (omu ala avea o sotie si un copil) au fost la el sa se hraneasca apoi alea le-o zis ca antidotul la furat cineva au plecat in cautarea omului au ajuns acl unde e NEW york acl nu mai erau infectati iar omul ala era regele orasului si avea o fiica care ia ajutat sa gaseasca antidotu pe care taicasau il ascunsera apoi au plecat acasa aia i-au urmarit omu ala o tras cu o arbaleta in unu din baieti (dupa nu mai stiu cum au scapat )apoi au ajuns acasa si iau vindecat pe restul de acl (am uitat sa mentionez ca inainte sa plece i-au atacat infectatii si de aia au plecat si pe tatal baiatului lovit cu arvaleta l-au infectat)REPEDE FUNDA + VOT! Multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
Userul Lunii
| floresdemayo a răspuns:

Oamenii viitorului (The Lost Future), 2010
http://www.cinemagia.ro/filme/the-lost-future-566080/
A fost transmis la TV, 7 iulie 2013 (AXN).

| Th3Dr0g explică (pentru floresdemayo):

Multumesc foarte mult! Funda

3 răspunsuri:
| Th3Dr0g explică:

Nu, nu mai erau arme sau din astea traiau ca primitivi