| CatrinaAndreea a întrebat:

Am vazut un film acum 1-2 ani,pe kanal D,dar nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre un tata care incerca sa isi tina fetița nou-născuta in viata, deoarece soția sa murise la naștere si de asemenea se petrecea o calamitate naturală si el era blocat in spital trebuind sa isi tina fiica in viata....stie cineva cum se numeste? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mariass09 a răspuns:

Era un film cu Paul Walker, de numea "Hours"

| ziftode a răspuns (pentru Mariass09):

De Paul Walker mi-am adus aminte, nu mai stiam numele filmului, si eram pe cale sa caut
calamitatea a fost uraganul Katrina, tipul era in New Orleans, si fetita era intr-un incubator la care trebuia dat la manivela ca sa aiba curent, orice alta sursa de curent nu mai mergea si tot personalul medical au plecat si i-au lasat pe el si pe fetita sa se descurce singuri... x(