| Călin_Elena_1998 a întrebat:

Am vazut un film mai de mult, cred ca e aparut in 2016-2017 din ce imi aduc aminte, ceva cu adolescenti intr-un liceu, actorii principali sunt 2 liceeni, iar filmul o are in rol principal pe tipa, care este o negresa, e indragostita de el, care era starul echipei de baschet. Ea era tocilara si o "ratata" din punctul de vedere al celor populari. imi aduc aminte ca la un moment dat este invitata de starul echipei de fotbal la o petrecere acasa la el si ea nu stia ca e de fapt un pool party si se duce intr-o rochie superba din paiete. Devine una dintre pitipoancele lieului, cum s-ar spune si se si cearta cu prietenul ei din cauza asta.
Cam atat imi aduc aminte, sper sa ma puteti ajuta!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Filmul se numeste baba cu cirese n currr

| faramatania a răspuns:

#REALITYHIGH (2017),presupun.
http://www.imdb.com/title/tt6119504/

| Alleexandraaa20 a răspuns:

Cred ca stiu filmul..doar cred, nu sunt sigura Iti dau numele filmului, te uiti si apoi imi spui daca e acela filmul se numeste It's-a Boy Girl Thing