| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film mai de mult cu o fata/femeie care s-a dus in casa unei femei sa lucreze ca menajera, aceea femeie traia cu mama sa ( sau cu o batrana oricum) si ele ardeau in fiecare an. ( sau seara) bani ca sa alunge spiritele rele, dar femeia aceea omorase mai multi oameni, iar fata venita sa lucreze auzea seara spiritele. La sfarsit incearca sa o omoare pe fata care a venit sa lucreze la ea, dar nu reuseste si dupa ramane in pivnita sau in beci inchisa femeia aia impreuna cu masa ( sau batrana). In film mai apare si un barbat, care vrea s`o omoare pe la sfarsit, dar ii da niste pastile si moare.Stiti cumva cum se numeste filmul?puppy dog eyes Mai apare si un satean care vorbeste cu ea, dar o prinde femeia la care lucra si ii spune sa nu mai vorbeasca cu el. Apropo filmul este chinez sau japonez si este horror.Multumesc.

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

E misto filmu si vreau si eu sa-l stiu dar cand am vazut ca e chinez m-am razgandithappy