| ghostbusters a întrebat:

am vazut un film mai demult pe pro tv si nu mai stiu cum se numeste.era despre o fata care campioana la sky si sufera un accident si nu mai poate sa mearga. face multe operatii la picioare si incepe sa mearga, dar doctorul ii spune ca nu mai poate avea copii si o viata normala.ea se desparte de iubitul ei si ia lectii de zbor.intr-o zi ea si prietenele ei se duc in alt oras cu avionul si e furtuna si aterizeaza fortat. tipul de la control nu-i vine sa creada ca ea a pilotat avionul...ea se angajaza ca pilot si se indragosteste de un coleg cu care va avea 3 copii...sper sa fie de ajuns. funda

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dă-mi detalii mai exacte, adică...cu cât timp în urmă? Un an, doi, trei, patru? Stii precis că a fost transmis pe ProTV? Deci, exclus alte canale, nu? Vreau să te ajut, dar nu vreau să caut aiurea, de aceea te rog să fii precisă.

| ghostbusters explică (pentru floresdemayo):

Nu mai stiu exact cat timp a trecut.era pe protv. alte detalii nu mai stiu

| floresdemayo a răspuns (pentru ghostbusters):

Dacă nu poți să-mi precizezi anul, nici măcar cu... aproximație, nu te pot ajuta. Suntem în 2013, îti dai seama ce-ar însemna să iau la "puricat" atâția ani... laughing