| DoamnaGasca a întrebat:

Ar merita sa văd serialul cernobil? Vouă cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un film interesant care pune în scenă evenimentele care s-au petrecut la 26 aprilie 1986.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti place, de ce nu?

| Sofer a răspuns:

Eu l-am văzut. Merita văzut.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, e bun.

| aumih16 a răspuns:

Merita sigur ca da! e purul adevar! daca crezi ca nu asa s-a intamplat! atunci incearca alte seriale! resurse! care sa te ajute! rusii poate stii ca nu le-a placut serialul facut de hbo! si au zis spus i-a uite ma astia s-au apucat ei sa vorbeasca de cernobil! si au amenintat doar ca o sa faca o versiune dar in limba rusa probabil un fel de copie sau ceva de la cel facut de hbo! si sa vorbeasca nu de bine! ci de rau! sa dezinformeze ce sa mai vorbim discutam! ma rog poate ei stiu mai bine! sunt frati cu ucrainenii doar!

| DoamnaGasca explică (pentru aumih16):

Ai dreptate chiar acum am sa vad serialul!