| DulceataDeCapsuni a întrebat:

Are ceva daca imi plac anime-urile fff mult? Apropo anime-urile mele preferate sunt:

Pe locul 1: Noragami
Locul 2: Tokyo mew mew
Locul 3: Brothers Conflict

Anime-urile voastre preferate care sunt? ( in caz ca va plac Anime-urile)

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

1) Fairy Tail
2) Bleach
3) Code Geass

| DulceataDeCapsuni explică (pentru Ronnix):

Tare si mie imi plac doar ca le-am ales pe cele care imi plac super mult si ti le recomand ( in caz ca nu le-ai vazut)

MAI ALES NORAGAMI

| Ronnix a răspuns (pentru DulceataDeCapsuni):

Le-am vazut, merci pentru recomandari. happy

| DulceataDeCapsuni explică (pentru Ronnix):

Cu placere apropo din Fary Tayl, Bleach, si Code Geass, care iti place cel mai mult? mie Fairy Tayl, si din ale mele care le-am spus care iti place cel mai mult?

| Ineys a răspuns:

Hentai ai incercat?
smug

| Ady117 a răspuns (pentru Ineys):

N-am auzit de Hentai, e mişto? Aş vrea şi eu să încerc un anime nou. laughing

| Catrice a răspuns (pentru Ady117):

Super mișto rolling on the floor
Stimulează imaginația.
Încearcă 'Boku no pico'

| Ineys a răspuns (pentru Ady117):

Da, e chiar foarte misto.
Multa actiune, in unele si sange, tipete, aolo...
rolling on the floor

| melodrama a răspuns:

Nu m-as uita la prostiile astea, nu am ajuns ultimul handicapat.

| DulceataDeCapsuni explică (pentru melodrama):

Ai incercat macar? Cred ca daca ai incerca Noragami ti-ar placea

| MeHighh a răspuns:

Salut! mi se pare foarte tare ca iti plac anime-urile fff mult, nu pot sa fac un top 1 2 sau 3 am vazut atat de multe incat nu le mai stiu numele?‍♂️ insa pot sa enumerez cateva: Seven deadly sins, Black butler, D gray man, One punch man, Bleach, Naruto, Gangsta, Fairy Tail, Corpse party,