| Joker a întrebat:

as avea si eu o dorinta sa imi spuneti daca stiti cum se numea urmatorul film pe care eu l-am vizionat cand eram mai mica: era vorba despre un catel care parca avea puteri nu stiu cum sa va spun, adica vedea prin pereti, alerga foarte repede, si chesti de genul acesta si ochi parca i se roseau cand isi folosea putesrea de a vedea prin ceva si stiu sigur ca era film si catelul era ceva din rasa terrier

sper sa ma puteti ajuta:*

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Cred ca vorbesti despre filmul ''Bolt(2008)''.
Sper ca te'am ajutat! Bafta!

3 răspunsuri:
| Joker explică:

Nu era cu un catel real sa zic asa nu animat si era de prin 80 sau 90 filmul aveam vreo 10 ani...va multumesc pentru raspunsuri dar filmul nu e din anii 2000. :*:*

| Alexandrup a răspuns:

Underdog funda

| wowemy a răspuns:

Bolt