| andreea_5162 a întrebat:

As avea si eu o intrebare.Am vazut mai demult pe euforia doar inceputul unui film care nu stiu cum se numeste si vreau neaparat sa il am.
Era vorba despre o adolescenta care si-a inceput viata sexuala nestiind ca avea virusul hiv.Mai multe prietene si-au facut testul hiv si a decis sa se duca sa si-l faca si ea.Cand a aflat ca are, doctora a intrebat-o cu cati baieti s-a culcat pana acum ca sa stie cati a infectat si ea a spus ca cu aproximativ 30.Prietena asteia care era virgina placea pe un tip si intr-o seara s-a dus la el acasa si el facea presiuni asupra ei.In acel mom niste prieteni deai lui au venit cu niste fete si sau dus in camera cealalta iar baiatu i-a spus fetei sa se duca si ea in camera aia cu el si sa o faca in grup. Fata s-a suparat si s-a dus in fuga acasa...alceva nu mai stiu va rog ajutati-ma sadil vreau neaparat dau fundoi mareee:X:X

1 răspuns:
| Me_2404 a răspuns:

Daca e acela care cred eu ca e...este "Virusul Hiv"winking