| Idontcare11 a întrebat:

As dori niste filme sf de actiune si nu e neaparat relatie de genul Jurassic Park si Pasagerii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Midnight Special (2016),Arrival (2016),Equals (2015),The 5th Wave (2016),The Thinning (2016),Beta Test (2016),The Martian (2015),Spectral (2016),Terminator: Genisys (2015)

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Jurassick World, e aparut in 2015, si intr-un fel e continuarea de la cele 3 Jurassick Parck.

| Idontcare11 explică (pentru Mayhem666):

Am vazut si aia. Ms oricum

| Mayhem666 a răspuns (pentru Idontcare11):

Daca iti plac cele de groaza, poti sa te uiti la Drag me to Hell, e super fain, mie personal mi-a placut, pentru ca le am cu filmele de groaza, dar nu tuturor le plac astfel de filme.

| Idontcare11 explică:

Mai astept si alte raspunsuri.