| IuliannaIuliiii a întrebat:

As vrea cateva seriale cu adolescenti la liceu, certuri cu parintii, stiti voi chestii de genu. Dar fara SF ( the vampire diaries, teen wolf ). Am vazut de curand 10 Things I Hate About You si m-am indragostit de serialul asta si The Carrie Diaries. Iar acum urmaresc Pretty Little Liars (genial serial apropo).
Multimesc anticipat. happy

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl, The O.C., Hellcats, The Carrie Diaries (2 sez./anulat),Awkward,Finding Carter,Skins,Blue Mountain State,Love Child, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads

| Lioana a răspuns:

Serialul „Violetta" - 3 sezoane a cate 80 episoade
Filmele „Camp Rock" si „Camp Rock 2"
Filmul „Legally Blonde" (Blonda de la Drept)

| Sociopat a răspuns:

Shameless US, intr-un fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Fosters
Switched at birth
Gossip Girl
Skins UK ( in serialul asta exista numai certuri de toate felurile)

| spiridus25 a răspuns:

2 Broke Girls, One Tree Hill, 90210, Glee,The O.C,Hart of Dixie,The Carrie Diaries,The Secret Circle, Revenge, Hellcats, Beverly Hills 90210, Camp,

| Thisisnotme a răspuns:

Say good to inocense, White Bird in a Blizzard

| grasuN a răspuns:

Suburgatory