| anamaria_9097 a întrebat:

As vrea sa-mi ziceti si mie niste filme de dragoste, dar la care sa plang pentru ca trec printr-o perioada mai grea as vrea sa fac asta ca sa ma descarc... Celor mai bune filme le dau funda!

Răspuns Câştigător
| ralukyta13 a răspuns:

Buna, pentru inceput ar fi Only you este un film genial dar trist la sfarsit din care realizezi cat de importanta este iubirea
The Notebook
The Curious Case of Benjamin Button
Lilya 4-ever
A Walk To Remember
Love Story
The Canyon
What's eating Gilbert Grape
Never let me go
The last song
si bine inteles Titanic dar sunt sigura ca l'ai vazut.Si au am trecut printr'o perioada asemanatoare. In care inclusiv comediile ma faceau sa lacrimez. Oricum vizionare placuta :*

4 răspunsuri:
| Mallinutza a răspuns:

A walk to remember si If only mi s'au parut cele mai bune filme la categoria romantic-plans

| Danzell a răspuns:

Iti recomand The Invention of Lying.
E un film britanic, as putea spune ca mai degraba e comedie neagra (putin exagerat) dar se merita vazut.
Nu e chiar de dragoste dar sunt scene care te fac sa plangi si daca esti cel mai fericit laughing

| AndrrreaDeea a răspuns:

Draga John
Titanic
A walk to remember
si serialul Gossip Girl te face uneori sa plangi, mai ales cand doua persoane nu sunt impreuna desi se iubesc...
sper ca te-am ajutat si nu uita ca viata merge inainte indiferent de ce se intampla.

| raluca2711 a răspuns:

Salut! Now is good, ti-l recomand. dupa ce o sa-l vezi o sa iti recapeti pofta de trait pentru ca filmul asta este o adevarata lectie de viata.Ar mai fi Charlie st.cloud,Rise you voice, Love and other drugs... Daca ai placerea sa vizionezi vreun film, vreau o parere! te-am pupat.