| Animeking223 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca se poate viziona animeul Ensemble Stars.

Răspuns Câştigător
| Bogdann1107 a răspuns:

Momentan nu.

1 răspuns:
| HandaSei a răspuns:

Anime-ul doar a fost anunțat că este în producție și nimic mai mult, nu are nici măcar o dată exactă sau anul când va fi lansat, nu se cunosc prea multe detalii despre el, nici măcar studioul care-l va produce...
Dar uite aici link de pe MAL: https://myanimelist.net/......_Animation
Îți faci un cont, îl treci în listă "în plan de vizionare", iar când va începe (peste 2-3 ani să zicem) o să primești o notificate cu el! happy