| BebeBaby7 a întrebat:

as vrea sa va intreb fiindca nu sunt sigura,in Naruto shippuden,ce s-a intamplat dupa ce s-a reincarnat Itachi,si dupa ce s-a luptat el si cu Sasuke impotriva lui Kabuto, adica gen a devenit bun si intors din nou in satul frunzei? alaturi de Sasuke si ceilalti?

Dau
FUNDA

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, teoretic era mort in continuare numai ca era sub efectul ala Edo Tensei din cate imi amintesc.A murit ca ceilalti kage care au fost inviati.