| InuIo a întrebat:

As vrea si eu niste filme bune. Comedie.

Răspuns Câştigător
| MyMindRules a răspuns:

Buna!
1.Jonny English
2.Jonny English Reborn
3.Mr. Bean's Holiday
4.Bean - The Ultimate Disaster Movie
5.Norbit
6.Home alone 2 (si actiune)
7.Stop! or My Mom Will Shoot (Stai! Ca trage mama!)
8.Little Man
9.Charlie si Fabrica de ciocolata
10.Baieti de baieti
11.A Christmas Wedding Tail
12.Stuart little
13. Iubire ca la carte
14.The School Of Rock
15.Matilda
16.Bride Wars
Bft! Vizionare placuta!

9 răspunsuri:
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

El sau ea va cerut filme nu site-uri uite aici iti zic eu
Oameni mari si fara mine
Placinta americana
Scary movie e intre horror si comediehappy daca iti place.nu stiu daca te ai mai uitat la elhappy
Bugs Bunnylaughing eu mereu ma uitam cand eram mica si radeamhappy
Jonny Merge cu placa
Maimuta Fred
Kill'N shottongue uitete sper ca o sa iti placa:* bafta la vizionarebig grin sa ai o zi placutahappy

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Norbit
Little man
Strutter
Friday
How high

| PsychoDreamer a răspuns:

Prom (nu e comedie, dar mi-a placut ft mult laughing, Click, girl next door, harold and kumar, euro trip, soul plane.

| AndyIQ a răspuns:

Poti sa cauti acici:
http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=filme%20de
%20comedie&source=web&cd=1&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2F...kxSgggeqxQ
Bafta!

| CristianMD a răspuns:

Bad asswinking a iesit pe 11/12/11winking

| anaid2406 a răspuns:

Buna! un gigolo de 2 bani,dr. dulittle,detectivul lu' peste,plan de rezerva,young adult,the sitter, jack and jill, a very harold & kumar 3d christmas,footloose,mardi gras, oare cum o reusi?, bucki larson:born to be a star; si multe altele. sper ca te-am ajutat.vizionare placuta!

| kiki90 a răspuns:

Vechi sau noi?
nu stiu...friends with benefits, home alone, friday night...