| anonim_4396 a întrebat:

Asa din curiozitate, care este filmul cel mai de groaza (HORROR) vazut de voi? >:batting eyelashes Numele filmului si doar in mare parte despre ce e vorba si care e personajul negativ si cel pozitivwinking xD xD

2 răspunsuri:
| DRaEd a răspuns:

Cel mai de groaza The Ring personajul negativ fetita moarta care incearca la un moment sa para personaj pozitiv iar pozitiv jurnalista impreuna cu fostul prieten si fiul ei.In mare parte este vorba despre o caseta pe care daca o vezi mori in 7 zile, finalul nu am sa ti-l spun uitate la film. FUNDA? big grin

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Cel mai de groaza este Trupul lui Jennifer cel negativ este jennifer care este posedata de satana ea e o tipa sexy si ucide pe toti elevii din liceu si cel pozitiv este prietena cea mai buna a lui jennifer