| Ghostplayer a întrebat:

Astazi am vazut filmul The golden compass partea 1. Mi-as dori va rog daca ati putea sa imi dati un link cu partea a doua pentru ca mi-a placut foarte mult si as vrea sa vizionez continuarea.
Dau fundita! xD

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Datorita faptului ca filmul este un esec conform imdb.com s-ar putea sa nu apara o parte a 2-a. scuze sa te dezamagesc. am vazut si eu filmu si nu mi s-a parut cine stie ce

| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Http://www.filmeonlinegratis.gougou.ro/? s=the+golden+compass+2+online+subtitrat