| ςгเรtเภยкค a întrebat:

astazi vine verisoara mea in vizita si as vrea sa ne uitam la un film, ce filme imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Patyi a răspuns:

Depinde ce gen iti plac... daca vrei horror ar fi: One Missed Call, The Grudge, The Ring, Paranormal Activity, The Cabin In The Woods, My Bloody Valentine, SAW, Final Destination, Wrong Turn, The Hills Have Eyes, Orphan
Actiune: Abduction [mi-a placut foarte mult, e cu Taylor Lautnerlove struck]
Never Back Downlove struck, The Devil's Double, Running Scared.
Comedie: Ted, American Pie
Drama: Hachiko: a dog story love struck [ asta sigur o sa-ti placaaalove struck], Trade, Titanic, Flashbacks of a fool. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

10 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Dog vs Cats.E o comedie cu animale.Acuma depinde si de varsta voastra. Daca sunteti mai mari va puteti uita la The ring sau la filme de actiune, dar daca sunteti mai mici vizionati comedie sau romantic

| Puffulets a răspuns:

Unu horror:>: the hunger games, A nightmare on Elm street, The grudge, saw, mirrors, In spite on your grave, The collector, Sau comedie: American pie...Actiune:http://www.cinemagia.ro/filme-noi/actiune/. Vizionare placuta!:*

| HIdr0G3N a răspuns (pentru Puffulets):

Depinde ce varsta aveti laughing

| wizopo2 a răspuns:

Back to the Future daca iti plac SF-urile.

| wyla a răspuns:

Buna Cristinutza123 eu ti-as recomanda filmul The Vow (2012), This Means War (2012) The X files - Serial TV (1993) aici vei alege orice film http://eutube.do.am/ Vizionare Placuta Bafta sper ca ti-am ajutat Cristinutza123.

| InViataReala a răspuns:

Comediee.

| andulicious a răspuns:

Heya! Eu ma uit numai la filme horror, nu prea stiu comedii, drame etc.
Daca vrei iti zic cateva Horror thinking
1. The Haunting of Whaley House
2. Tape 407
3. Camel Spiders
4. Chernobyl Diaries
5. Dead Season
6. The Devil Inside
7. Rogue River

btw, toate sunt din 2012.
Have fun!
fundoii

| Asp1r1Na a răspuns:

Eu Zic s-a te uiti la, un film de groaza,numele Insidiouswinking Sper s-a nu te sperii, este vorba despre un copil, cu tasu, si masa si stau intro casa si l-a copil ii s-a dus sufletu in cer, si trupu era in casa lor; _ o s-a vezi tu, funda please. puppy dog eyes

| imbemon a răspuns:

Sex and death 101...