| marilux a întrebat:

Aveți ceva recomandări de documentare faine?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Razboiul din vietnam, adolf hitler. ceausescu, inteligenta artificiala (robotii), illuminati, al 2º razboi mondial, stalin, winston churchill, eurotunel chanel, CIA, auschwitz

| Apokales a răspuns:

The True Cost 2015
Before the Flood 2016

| Ofiintă a răspuns:

Elvis Presley the searcher (2018)

| JicaContra a răspuns:

Cand e vorba de, documentar, TREBUIE sa definesti cuvantul "fain"

pentru ca de exemplu serialul Ancient Aliens e absolut si TOTAL DEMENTIAL
pana constati ca ei sustin ca au fost mii de ancient aliens TOTAL DIFERITI in diverse zone ale planetei si in diverse perioade de timp, si apoi incepi sa te gandesti... CUM DRACU', SI **MAI ALES*** CUM DRACU' brusc au disparut... TO[N]TI DEFINITIV si irevocabil?!?

| morfeo a răspuns:

Missing 411: The Haunted.
Documentar super interesant despre persoanele care dispar din parcurile nationale din America

| 1973191019982018 a răspuns:

Clinical Death. Sunt niste documentare foarte folositoare.

| Danpizeru2003 a răspuns:

Serialul Chernoby