| Raluca2814994 a întrebat:

cand am fost si eu micuta am vazut un film de dragoste, care m-a marcat, problema este ca nu stiu cum se numeste acel film, cand l-am vazut eram foarte mica si numai tin minte titlul, doar povestea.
Este vorba despre o fata care este oarba si se indragosteste de un baiat care sufera de o boala, din cauza acelei boli el este foarte urat, dar ea fiind oarba nu prea conteaza fizicul, vorbele lui si personalitatea o face sa se indragosteasca de el, problema este ca, parintii la fata nu sunt de acord ca ei 2 sa fie impreuna, deoarece el este foarte urat si povestea continua, nu sunt sigura dar cred ca la finalul filmului el moare din cauza acelei boli.
Stie cineva despre ce fel de film vorbesc? imi poate spune cineva titlul acelui film?
OFER FUNDITA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi „Mask" (Masca) - 1985.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiss because i'm-a girl
J-Entercom - Kiss ( original )