| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cand apare filmul care a aparut in 28 iulie din Naruto? Ma refer cand apare in romana?

Răspuns Câştigător
| loveanime059 a răspuns:

Vara viitoarewinking

13 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Filmul 6 din Naruto "Road to ninja" va aparea la noi abia in 2013sad si eu astept:X

| カルメン a răspuns:

Movie Release Date: April 2013

http://www.narutospot.net/......-to-ninja/

| loveanime059 a răspuns (pentru カルメン):

Doamne, ce marfa e preview-ul love struck m-am uitat la el de 6 ori tongue

| カルメン a răspuns (pentru loveanime059):

Si eu la felbatting eyelashes il astept cu nerabdare, dar si cand o sa apara cred ca cel putin de 3 ori o sa-l vad:X asa am facut cu celelaltebig grin

| loveanime059 a răspuns (pentru カルメン):

Si eu abia astept sa vina primavara aia o data laughing) m-a facut foarte curioasa, cred ca o sa fie cel mai tare anime movie de pana acum :d si eu cred ca o sa-l vad de min 3 ori tongue...ah, ce-mi doresc sa fiu in japonia astazi laughing

| カルメン a răspuns (pentru loveanime059):

Si eu la fel! mereu mi-am dorit sa merg acolo, cred ca asta este unul din motivelaughing)

| loveanime059 a răspuns (pentru カルメン):

Si eu cred la fel laughing oricum, era marfa sa ne nastem acolo, parerea mea, mie chiar mi-ar fi placut big grin

| カルメン a răspuns (pentru loveanime059):

Si mie mai ales locurile, peisajele si ador casele:X:X:X si gradinilehappy

| loveanime059 a răspuns (pentru カルメン):

Si eu la fel love struck imi plac foarte mult peisajele, cultura, muzica, oamenii, sunt toti asa de draguti si educati, nu ca la noi...dar de fapt ador tot ceea ce tine de Japonia laughing visul meu cel mai mare e sa ajung in Japonia love struck si sa invat limba japoneza happy

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru loveanime059):

Imi dai si mie link la preview?

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru loveanime059):

Dar iarasi merge Naruto in trecut?>

| loveanime059 a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Cred ca in o alta dimensiune, in care toti sunt opusii la cum sunt cei din sat, pe care ii stim noi, in cealalta dimensiune sakura nu are parinti, i-a murit, iar naruto are acolo love struck abia astept sa apara si la noi filmul, nu mai am rabdare laughing