| dydododostar a întrebat:

Cand eram mai mic am vazut un film horror in care era vorba despre o batrana si era ingrijita de o fata mai tanara pe care o chema Abigail.iar intr-o dimineata Abigail a fost la ea si batrana era in negru la fereastra, si dupa a venit ambulanta si i-au spus ca nu avea cum sa fie ea deoarece murise noaptea.Atat imi amintesc.Nu stiti cum se numeste filmul? Stiu ca batrana i-a spus fetei inainte sa moara: Noapte buna, Abigail.Va rog spuneti-mi numele filmului daca il stiti :*

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Tot ce e posibil sa fie Hunter sau The Grudge.

| AleZzZzZ a răspuns:

Nu-l stiu dar poti alege de aici http://www.cinemagia.ro/liste/best-2013-horror-movie-8311/
:)