| Bajki123 a întrebat:

Bună TPU, când eram mai mic mă uitam la un serial pe nume nikki sau nicky nu mai știu exact, era vorba despre o fată care se angajase ca servitoare într-un conac, dar din prima zi a dat-o in bară, a stricat robinetul de la bucătărie și la udat pe ambasador, ambasadorul a concediat-o iar ea se îndrăgostise de el, astfel s-a deghizat în băiat și a fost angajată ca bodyguard al ambasadorului, iar lui ambasador începu tot mai mult sa ii placa de ea, fiind băiat și neștiind că de fapt era ea. Va rog daca știe cineva serialul să îmi spună numele său să îmi dea link unde îl pot viziona sau macar o poză sa vad daca acela este despre care vorbesc, mulțumesc.
P.S: Nu mai știu pe ce canal l-am văzut, eram mic, dar presupun că era Disney Chanel, cred, sper să îl găsească cineva.

Răspuns Câştigător
| OsimplaFata21 a răspuns:

Nini

| Bajki123 explică (pentru OsimplaFata21):

Mulțumesc foarte mult, știam că este ceva cu Niki, dar vezi, o cifră schimbă totul.
Mulțumesc frumos.

1 răspuns: