| marian2011 a întrebat:

Cand eram mic am vazut un film pe kanalD si as vrea sa stiu cum se numea. Erau doi prieteni care se ratacesc cu masina intr-o noapte si ajung la un motel.Ei sunt servti la cina iar unul din ei nu mananca. Zilele trec si se repeta aceleasi lucruri, oamenii fac acelasi lucru zi de zi si uita asta deoarece in mancare se aflsa ceva care-i facea sa isi piarda memoria. Barbatul care nu mananca isi da seama de asta si incearca sa scape. El este rapit si sacrificat de niste calugari...la final reuseste sa scape si dispare ceata care inconjura acel motel...cum se numea?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pierduți în noapte (Portal), 2009

| eviltwinnn a răspuns:

L-am vazut. pe kanal d ii spunea "Pierduti in ceata" nu am reusit sa ii gasesc titlul original, poate il gasesti tu.