| anonim_4396 a întrebat:

care sunt cele mai bune comedii de vizionat din seria American Pie? Si daca mai stiti si alte filme de comedie de genul cu adolescenti sa imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cele mai bune din seria American Pie sunt evident primele 2-3 parti.
Alte comedii care mi-e mi-au placut si sunt la fel de tampitele ca american pie ar fi:
Road Trip (2000)
Van Wilder: Party Liaison (2002)
The Girl Next Door (2004)
Accepted (2006)
Sex Drive (2008)
Scary Movie (2000)
EuroTrip (2004)
The Hot Chick (2002)
Superbad (2007)

Nu cu adolescenti dar de vazut:
The 40-Year-Old Virgin (2005)
Wedding Crashers (2005)
The Hangover (2009)
Friends with Benefits (2011)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Not Another Teen Movie- tot asa un film in genul American Pie. E un film prost evident, dar o sa razi daca iti place genul acesta de comedie.