| anonim_4396 a întrebat:

care sunt cele mai bune filme de vizionat din seria Halloween cu Michael Myers?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oh, greu de zis. Cele vechi probabil, incepand cu cel din 1978. Dar trecand peste faptul ca este vechi si asta a dat startul... "mai nou" cel din 2007 sau 2018.

| StefanChriss a răspuns:

Eu l-am vazut la cinema pe cel din 2018, chiar te face sa intrii in atmosfera de Halloween, mi-a placut. Vreau ca asta seara sa-l vad pe cel din 2007. Conform criticilor, cel din 1978, originalul este cel mai bun/ mai bun decat cel din 2007, asta daca nu te deranjeaza sa vezi un film atat de vechi.