| anonim_4396 a întrebat:

care sunt concurentii vostrii favoriti de la mireasa pentru fiul meu? si daca stie cineva cat castiga concurentii dupa ce ies...

4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Favoriti victor ciorbea si vadim tudor.castiga cate un ciolan de ros!

| sebysebyca a răspuns:

Ma faci sa zambesc baby! mi-ar placea si un papion, ce zici te prinzi?

| sebysebyca a răspuns:

Sarac,coate goale! nu ma imprumuti si pe mine cu vreo suta de euro sa merg si eu sa mananc la vreun restaurant? dau fundita!

| Ellenaroxy a răspuns (pentru sebysebyca):

Pai trebuie sa stii sa faci ceva de banii aia laughing mancare, curatenie laughingtrebuie sa-i meriti laughing