| Valy_Valentyna_1994 a întrebat:

Bună TPU! Caut și eu un film vechi văzut pe antena unu povestea era despre o familie care avea 2 fete părinți erau despărțiți una dintre fete avea serbare la școală tatăl nu a putut ajunge pe drum mama cu cele 2 fete au avut accident și fetita cu serbarea a murit. Între timp tatăl mama și fetita s-au mutat la o casa aproape de o pădure și spiritul fetitei moarte ii apărea tatălui... poate cineva la văzut? oricum era prin ani 2000-2005 nu mai știu sigur...

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa cauti in arhiva programului TV.
Poate acolo il gasesti.
Si eu am vazut o comedie buna pe PRO Cinema si i-am gasit numele si am vrut sa o vad din nou.Ei bine am cautat in arhiva programului TV Cinemagia si am reusit sa il gasesc cu putin efort.Filmul il vazusem prima data in 2015 si am reusit sa-l revad in 2016.
Acum depinde cat de vechi e filmul pe care l-ai vazut.

| Sktrkdk a răspuns:

Nu stiu cred ca e ceva de pe twitter-ul "perversedfamily"