| LuffyQuestions a întrebat:

Caut un anime pe care nu l-am mai vazut de mult si caruia i-am uitat numele. Stiu ca personajul principal putea sa isi transforme arma dupa situatie. Imi amintesc ceva gen "Crimson Blade" printre arme... Si ca parca armele erau pe nivele de transformare si chestii.(Animeul are putine episoade, si nu este SAO daca va ganditi). Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| KirisakiHimea a răspuns:

Alte detalii mai poti da?

| LuffyQuestions explică (pentru KirisakiHimea):

Pot sa zic ca avea o arma care avea mai multe tipuri de transformari... parca pe mai multe nivele

| LuffyQuestions explică (pentru KirisakiHimea):

Daca stii ceva te rog sa imi spui