| Dragos707 a întrebat:

Caut un film dar nu stiu cum se numeste. Dau FUNDA daca ma poate ajuta cineva.
Sa va dau cateva detalii: In film este vorba despre o fata de 16-17 ani care a fost rapita de albanezi in Spania si vanduta la o retea de prostitutie. Tatal ei pleaca dupa easa o salveze omorand si batand foarte multi oameni. filmul se termina salvando pe fica sa pe un vas.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alinutsa21 a răspuns:

Filmul este Taken cu Liam Neeson. Actiunea se petrece in Franta

| juje a răspuns:

Este si Taken 2... actiunea se petrece in Turcia