| doarunalt a întrebat:

Caut un film pe care l-am vazut cu ceva timp in urma si nu imi amintesc cum se numeste. E un film chinezesc. Tot ce imi amintesc e ca actorul principal se prefacea ca e prost, cand de fapt stia super bine arte martiale. Imi mai amintesc ca avea o lovitura specifica si lovea cu interiorul pumnului in tâmplă. Mă poate ajuta cineva cu numele filmului?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Maestrul betiv cu Jackie Chan.

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Ma gandesc ca ar putea fi vorba de Maestrul Betiv. Interesant filmul.