| Jennyfer1111111 a întrebat:

Ce anime-uri/manga-uri îmi recomandați în care protagonistul este un idiot dar în același timp cel mai puternic dintre toți? (overpowered).
Am văzut deja Fairy Tail, Naruto, Dragon Ball și One Piece.

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Am prieteni nebuni dupa anime, si incearca sa fie ca figurile anime pe care le admira. Ma distreaza multhappy dar nici unul nu trece de la faza de idiot. Le si spun

| Țoglă a răspuns:

Caietul Morții, Codul Geass, No game no life.

| Jennyfer1111111 explică (pentru Țoglă):

Mulțumesc mult!happy

| Catrice a răspuns (pentru Țoglă):

Nici Light nici Lelouch nu păreau idioți; dimpotrivă laughing

| Țoglă a răspuns (pentru Catrice):

Tasu și L așa îl credeau la început.
La Lelouch mai e discutabil

| Catrice a răspuns (pentru Țoglă):

Față de alții, tot erau diferiți laughing

| Mayar a răspuns (pentru Catrice):

I totally agreewinking

| Catrice a răspuns (pentru Mayar):

I'm glad to hear this happy
Btw, tu, ăsta/asta de pui întrebarea, mi-am amintit de Yu-Gi-Oh ca răspuns. big grin