| HeathLedgerForever a întrebat:

Ce credeti despre regretatul Heath Ledger? Este idolul meu si a fost un actor desavarsit! Imi puteti impartasi si preferintele voastre?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Şi mie îmi place foarte mult ^-^ Nu e idolul meu, dar e unul dintre actorii mei preferaţi. Trist e că atunci când a murit eram destul de mică şi a durat ceva până am aflat de el.

| HeathLedgerForever explică (pentru UnleashedPsycho):

Povestea vietii mele! Cand a murit nu bagam in seama, dar pe masura ce cresteam mi-am dat seama de valoarea sa... Trist, cei mai multi sunt apreciati dupa moartea lor, daca stii a primit un premiu post mortem dupa ce a murit pentru interpretarea rolului din Dr. Parnassus care va fi in curand pe Pro Tv. Abia astept laughing! Avem preferinte comune :*

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru HeathLedgerForever):

Oh well. Eu am aflat că a murit acum vreun an, maxim 2. Mi-a plăcut mai întâi cum joacă, a trecut ceva timp până am căutat şi date biografice >.<

| HeathLedgerForever explică (pentru UnleashedPsycho):

Asa si eu! laughing

13 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

E apreciat de toti copii care in afara de Batman nu l-au vazut in alte 3 filme.
A facut omul un Joker bun si filmul a spalat oamenii in capatana, si hop : au sarit toti copii sa-l pupe-n...
E un acotr bun, a facut roluli destul de bune, dar e overrated mult din cauza copiilor ca voi.
Nu a avut timp sa se afirme, a jucat in destul de putine file in rol de protagonist sau antagonist.

| HeathLedgerForever explică (pentru ReiVaN):

Fara suparare : normal ca a jucat in putine filme avand in vedere faptul ca a decedat la nici 28 de ani si totusi filme superbe nu apa de ploaie. Si inca ceva baiete...Majoritatea copiilor erau speriati de Joker big grin!

| ReiVaN a răspuns (pentru HeathLedgerForever):

Baiete? O_o
Antagonisti ca Joker sunt admirati de privitorii filmelor de nisa. Pot chiar spune ca volumul de fani Joker e peste cel al fanilor lui Batman propriu-zis.
Cred ca mai ai tu de crescut, vazut filme si cunoscut lume ca sa mi te adresezi cu baiete... fara suparare.

| HeathLedgerForever explică (pentru ReiVaN):

Fara suparare... nu esti tu in masura sa judeci pe nimeni, asa cum nici eu nu sunt. Citeste printre randuri, nu ti-am cerut sa imi spui parerea despre Joker ci despre cel din spatele lui... Oricum, nu mai e TPU ce a fost odata. Trebuia sa te rasplatesc cu aceeasi moneda, facandu-te baiete din moment ce ne zici copii. Nu esti cu nimic mai superior fata de altii, scuza-ma ca iti spun.

| ReiVaN a răspuns (pentru HeathLedgerForever):

Sunt in masura sa spun ce vreau eu, unde vreau eu, cand vreau eu.
Parintii tai sunt fani ai comunismului, nu?

| HeathLedgerForever explică (pentru ReiVaN):

Cred ca am onoarea sa discut cu insusi Basescu. Sunt onorata. Sa iti spun ceva. Nu am zis nimic de parintii tai, ok? Ma urasti cu pasiune? Perfect, sentimentul e reciproc desi nu te cunosc si nici nu as vrea big grin!

| ReiVaN a răspuns (pentru HeathLedgerForever):

Nu te urasc cu pasiune raised eyebrows
Te compatimesc ca esti mai saraca cu duhul si ca ai mentalitate comunista de tipul " daca tu nu poti mai bine atunci taci".
Libertatea de exprimare mi-e data de constitutie, deci nu poti tu copilu` sa-mi spui mie sa tac.

| HeathLedgerForever explică (pentru ReiVaN):

Deci deja m-am plictisit de discutia asta! Hai fie pace! laughing

| ReiVaN a răspuns (pentru HeathLedgerForever):

In sfarsit un punct comun.

| HeathLedgerForever explică (pentru ReiVaN):

Doamne-ajuta! laughing