| muziclive a întrebat:

Ce film de dragoste îmi recomandaati?
(daca știți ceva in genul:o fata si un baiat,dar baiatul o lasă pentru alta, iar la sfârșit se intoarce la ea)

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Love, Rosie (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My sassy girl, versiunea americana.
recomand si versiunea coreana
https://www.youtube.com/watch?v=4lnyW3vIGvI corean
https://www.youtube.com/watch?v=o3ZFC45_jTw Usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când o lasă pentru alta înseamnă că sigur nu se mai întoarce =_= :-)

| Jeezy a răspuns:

Pride and Prejudice

Cred ca singurul film de dragoste care l-am vazut laughing) dar e ok tongue zic ca o sa iti placa.
Se gaseste pe Netflix big grin

| Sara1248 a răspuns:

To All the Boys I've Loved Before, nu e chiar 100% cum spui tu, dar e dragut. happy
As avea o lista foarte lunga cu filme de dragoste, dar nu imi amintesc daca baiatul o lasa pe fata si se intoarce. laughing))

| muziclive explică (pentru Sara1248):

Dă-mi lista, te roog?❤❤

| Adriana_Barancea_1982 a răspuns (pentru Sara1248):

Poti sa imi spui mie lista

| Sara1248 a răspuns (pentru Adriana_Barancea_1982):

Am pus link-ul intr-un raspuns anterior. happy

| Popdenisa33 a răspuns:

Dacă îți plac și anime-urile de acest gen, îți recomand Clannad, are 12 episoade.Este super!