| Marialy a întrebat:

Ce film imi recomandati sa rad foarte mult, dar sa fie cu copii gen Singur acasa (am vazut toate seriile). va multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Spitz10 a răspuns:

Ar fi filmul : The Hangover.Se traduce Marea Mahmureala.Este despre un copil care e lasat la un templu de ninja.El creste si ajunge gras si la intrenamente mereu il loveste pe cel mai bun prieten care e tot ninja.E o comedie uimitoare dar la asta nu iti zic nimic ca sa nu stric surpriza.Filmu asta e super haios, neaparat trebuie sa-l vezi.Acuma iti voi da un film istoric, nu e comedie.Se numeste 300. E cu spartani si cu din astea.E un film cu mult sange. Dupaia te uiti la 300 parodie.E acelasi film doar ca fazele sunt comice.Cum ar : in original spartani pleaca vitejeste la lupa.in parodie ei se iau de mana si pornesc in pasu strengarului.In original un spion e prin prin faptul ca ii scapa din buzunar bani ai taberei adverse.In parodie in loc de bani gaseste un telefon mobil cu poza imparatului advers.Ori cum amandoua filme sunt uimitoare.Mai este Jony English 1 si partea 2 in care joaca Mr.Bean.Unde e un agent secret tampit si din cauza lui moare toata baza si nu mai ramane nime.A doua parte te las sa o vezi tu ca e mai naspa decat prima. Tantalaul si gogomanul, sunt o gramada de parti, te uiti tu la toate pe rand.Cangurul Jack e despre un cangur lovit cu masina de 2 moameni care lucrau pentru mafioti si trebuiau sa transporte multi bani.Ei cred ca au omorat cangurul si isi bun geaca cu bani pe el ca sa isi faca poze cu el.Cangurul isi revine si fuge cu bani.E super filmubig grin. Terog da-mi funditi si uitate le toate ca sunt niste filme super.big grin

3 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

How i met your mother
Another cinderela story
O dadaca musculoasa
What a girl wants
Povestea jucariilor 3
Sper ca te-am ajutat happy

| thegatekeeper a răspuns:

"Matilda" tin minte ca mi-a placut foarte mult, l-am vazut de vreo 3-4 ori. Este vorba despre o fetita cu o putere speciala (telekinezie). Filmul este fantasy/ comedie si ti-l recomand, daca nu l-ai vazut deja big grin.

| Marialy explică (pentru thegatekeeper):

Din pacate l-am vazut deja. A fost dat la televizor de multe ori big grin. daca mai stii si alte filme iti astept raspunsurile cu bratele deschise. :*