| AriannaAri a întrebat:

Ce filme de dragoste & drama imi puteti recomanda?

P.S: am vazut P.S I love you, A walk to remember, Dear John, Remember me, Tre metri sopra il cielo, Ho voglia di te, LOL, Twilight, Like crazy, Sweet november, The notebook, One day, If only, Salmon Fishing in the Yemen, The vow, The last song, Titanic, etc...

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Never let me go
Before sunset
Before sunrise
Revolutionary Road
The Reader
Two Lovers
Amelie
Blue Valentine
Atonement
Casablanca
Gone With The Wind
Painted Veil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Nu ştiu dacă te ajută cu ceva dar e dramă şi este serial. Se numeşte Pretty Little Liars.
Sper că te-am ajutat. Pa-pa.

| ayumu a răspuns:

The Lucky One (2012)
Charlie St. Cloud (2010)
Beastly(2011)
The Time Traveler's Wife (2009)
Water for Elephants(2011)
Keith (2008)
Life as a House (2001)
Cruel Intentions (1999)
Enjoyhappy

| coxicool99 a răspuns:

Un film superb de dragoste este Mostenire cu Noroc are doar 28 de episoade dar este si o lectie de viata, este corean dar eu il adorkiss