| AnnaLooove a întrebat:

Ce filme imi recomandati? Orice in afara de filme horror si thriller. Funda happy!

3 răspunsuri:
| RuxMorgenstern a răspuns:

Pai arma mortala, seriaul cu merlin unde joaca bradley james(arthur) si colin morgan(merlin), cavalerul negru, lumina albastra, filmul merlin (original )pai cam atatea mi-au venit in minte sper sa te ajute!

| Johannaaa a răspuns:

Iti recomand Castle..are mai multe sezoane, cu multe episoade.dar e genial.:X

| Denisa987 a răspuns:

Iţi recomand Hachiko a dog's story. E un film GENIAL! Am plans o jumatate de ora la el, si iti dă si o lectie de viata happy.
Material girl, She's the Man, Mean Girls, TED, The Notebook. cam atatea imi amintesc pe moment. Sper ca iti vor placea :*.