| daniela94 a întrebat:

Ce parere aveti de dramele coreene?

12 răspunsuri:
| JustYourHeroine a răspuns:

Le ador.am vizionat o gramada din topuri.acum am ajuns la The musical. Pup!

| MCRgurl a răspuns:

Ca sunt naspa

| daniela94 explică (pentru MCRgurl):

Tu ai urmarit vreodata vreun serial coreean? rolling on the floor

| MCRgurl a răspuns (pentru daniela94):

Am vazut baieti de bani gata si acum sunt innebunit sa stiu daca s-a terminat, cand mai incepe sau ceva dar am zis aia cand nici macar nu stiam ca exista

| TheBloodyRoses a răspuns:

Mie una imi plac,dar cele mai moderne nu cele care sunt ispirate din istoria coreei, cele mai haioase si totusi dramatice si cu o poveste interesanta.Dar de exemplu filmele coreene cu legendele palatului nu mi-au placut, in schimb F.T island era misto. Sper ca te-am ajutat big grin.

| MykaEella a răspuns:

Sunt altfel decat dramele spaniole, sunt mult mai frumoase, trebuie sa recunoastem ca ei chiar se pricep la realizarea filmelor

| MykaEella a răspuns:

Poza de la status nu e cumva din "tentatia ingerului"?hee hee

| daniela94 explică (pentru MykaEella):

E din "49 de zile " tongue

| MykaEella a răspuns:

OK.
Ti-am trimis o cerere de prieteniewinking

| Swallow a răspuns:

Salut,imi plac mult. Mai ales Secret Garden si Playful Kiss love struck Dar de`as mai sti unde pot sa le mai vizionez din nou, ar fi perfect worried Bye dear` :*

| dramecoreene a răspuns:

Povestile dramelor coreene sunt foarte frumoase, si felul lor de a fi e foarte diferit fara de alte seriale, incepand de la felul cum sunt filamte, pana la scenarii si modul actorilor de-si juca rolul.

| roxxyandreea a răspuns:

Buna,si mie imi plac foarte mult.Mie mi-au placut:Playful Kiss, Dream High, Personal Taste si Boys over Flowers. Poti sa te uiti pe: http://www.viki.com/channels?category=tv.