| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de serialele coreene?

9 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Synt foarte taribig grinnu stiu daca am pierdut un serial, sper sa fie cat mai multe seriale de genul asta in cont.

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu imi plac, dar sper sa fie foarte profitabile pentru TVR in asa fel incat sa nu ne mai oblige sa platim abonamentul TVR!

| Delicate a răspuns:

Super sunt. imi plac ft. mult!

| pisioi a răspuns:

Sunt mf raw le ador mai ales pe asta de acum dabea astept sa-l vad.::X si actorii joaca super aia sunt actori adv

| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Eu am urmarit Printul Jumong :-> erau unele faze de imi dadeau si lacrimile love struck frumos

| Crucified a răspuns:

Mda mi-a placut mult alea culegenda cavalerului ratacitor si a frumoasei raza de luna happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bine realizate! Le ador! Mai ales Printul Jumong si Giuvaierul Palatului.

| Florynn1 a răspuns:

Pai eu ma uit mereu la ele ma innebunesc sunt de actiune imi plac la nebunie 100000000%%% mai ales Legendele Palatului:Concubina Regelui si mia mai placul Legendele Palatului: Printul Jumong.

| Kimy_6251 a răspuns:

Http://koreeadramas.forumgratuit.ro/ daca sunteti fani facetiva cont si eu ador serialele coreene