| AlexForEver a întrebat:

Ce poate face Naruto cu stilul Eremit?

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Salut! acel Stil Eremit se numeste Senjutsu, si cel care stapaneste aceasta tehnica se numeste Sage, stapanind aceasta tehnica utilizatorul ei devine mai puternic din toate punctele de vedere, forta fizica, taijutsu, genjutsu, ninjutsu si toate cele, adica iti mareste puterea ta initiala de cateva ori, ( ai vazut inlupta cu pai cum a ridicat rinoceru ala urias? atunci era in Sage mode de aceea a putut sa il ridice daca nu era in sage mode nu putea sa il clinteasca )

2 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Gandeste e un stil de lupta. funda?

| Mady1308 a răspuns:

Naruto foloseste Modul Eremit si puterea lui Noua-Cozi pe care insfirsit o poate controla pentru ai ajuta sa cistige razboul care este inca in actiune