| anonim_4396 a întrebat:

...ce seriale fantasy imi recomandati?

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Game of Thrones.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Eu iti recomand Master's Sun [ste vorba despre o fata care dupa un accident ea vede fantome. Fantomele ii cer ei sa ii spuna ceva celor dragi lor.Iar ea intalneste un barbat care in momentul cand il atinge fantomele dispar din fata ei] Genres: Horror & Supernatural, Romance, SciFi & Fantasy, Korean Drama.iti dau un mic video.
https://www.youtube.com/watch?v=CraMuAlEVPc
aici il poti viziona http://www.viki.com/tv/11915c-masters-sun
Si iti mai recomand si I Hear Your Voice[este vorba despre un copil care era in masina cu tatal lui, iar atunci un barbat vine si il omoara in fata copilului de atunci el aude ce gandesc oamenii privindu-i in ochi..doua fete se plimbau si au vazut iar una din ele a facut poza, si s-a auzit blitul.Criminalul afugit dupa acele fete dar nu l-ea gasit si le-a promis ca le va omora daca spun ceva. In sala de judecata nu era nici-o dovada impotriva criminalului, dar vine acea fata si arata poza, apoi acel copil ii promite ca o va proteja el.Si dupa cativa ani el o gaseste si o protejeaza de criminal, care iese din inchisoare ] https://www.youtube.com/watch?v=jEd2ERRM0Jc
aici il poti viziona http://www.viki.com/tv/12147c-i-hear-your-voice?q=i%20hear

| Deliciouscupcake a răspuns:

Game of thrones, The Vampire Diaries, Once upon a time.

| OnuOnulică a răspuns:

Being Human

| faramatania a răspuns:

Orphan Black,Supernatural,Game Of Thrones, Lost, TVD, Intelligence, Dracula (2013),Caprica

| Duucu a răspuns:

Lord of the rings, game of thrones, the hobbit - clasicele
Chiar si Harry Potter e un fel de fantasy.

| ZvT a răspuns (pentru Duucu):

Nu e un fel de fantasy, e fantasy. Daca si te asta te indoiesti, inseamna ca nu stii ce inseamna fantasy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost odata ca niciodata

happy e un serial chiar tare tongue

| lavi54 a răspuns:

Harry Potter chiar e suta la suta fantasy...dar am vazut toate serialele astea, altele nu stiti?

| Anonim55452 a răspuns:

Pretty little liars

| Ani_Ani_1992 a răspuns:

A fost odata ca niciodata (once upon a time) e cel mai tare serial

| Andreea1225544 a răspuns:

Game of Thrones
The Vampire Diaries
Secret Circle
Once Upon a Time
True Blood
Supernatural
Merlin
Grimm