| aaaaa_8179 a întrebat:

ce seriale gen LOST stiti? ceva tot de genu cu un avion care se prabuseste undeva ( stiti voi povestea) sau de aceeasi categorie... ceva ce sa ma tina in suspans la fiecare episod. Funda promit!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Un serial asemănător cu Lost, mai greu de găsit (singurul ar fi, cu o oarecare asemănare parțială, Arrow) și cam atât.Iar un serial plin de suspans și nou în același timp: Banshee sau renumitul The Walking Dead și ar urma apoi Game Of Thrones.Alegere inspirată!

| Crissu3005 a răspuns:

Incearca El barco, este cel mai aproape ca si gen si subiect

| kameleonic a răspuns:

10.) Supernatural (season 5)
9.) Storm of the Century
8.) The Lost Room
7.) Twin Peaks
6.) Steven Spielberg Presents: TAKEN
5.) Carnivale
4.) The Stand
3.) The Prisoner
2.) Heroes (season 1)
1.) Battlestar Galactica (reimagined version)