| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy. Ce seriale mai stiti in genul :Grey's Anatomy, Nip/Tuck sau House M.D? Astept sugestii happy

Răspuns Câştigător
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Private Practice (se leaga de Grey's Anatomy), Bones, Lie To Me.

6 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Incearca NCIS...e un serial super
sper ca te-am ajutat.Succes!winking

| Niiiicu a răspuns:

Chuck,csi miami, dexter, dr. house, spitalul de urgenta

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Lie to Me (din păcate a fost anulat şi are doar 3 sezoane, pe motiv că nu avea destulă audienţă şi producătorii ieşeau mai mult în pierdere decât câştig, ceea ce eu chiar nu înţeleg, deoarece e un serial foarte bun), CSI: New York, CSI: Miami, Criminal Minds, Dexter, Chuck.

| MadalinaCumpanici a răspuns:

Da'Vinci Learning

| jimm a răspuns:

Lie to me

| elenacostache a răspuns:

Incearca Greek sau Prison Break sau Lost happy