| Plaviruth23 a întrebat:

Cine ma ajuta și pe mine cu niște filme de pe Netflix? Genul sa fie ceva horror, acțiune, thrillere, sinistre.
Ati înțeles voi... Sper. =). Dau fundă pentru cele mai faine filme și va rog FILME NU SERIALE!

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Pai eu iti recomand din ce am vazut pe Netflix si mi-au placut foarte foarte mult sunt urmatoarele:
-Bye Bye Man
-Misterul gemenilor
-Cube
-A noua poarta
-Gone Girl
-Inception
-Insidious 2
-Noe
-Siccin dar decat primul film ca celelalte sunt mediocre
-Priest
-Oculus
-Intrusii
-Let me in
-Anihilare
-1922
-Eli
-In iarba inalta
-Before I wake
-Ruptura
-Jocuri Periculoase
-Nerve
-Efectul Lazarus
-Realitati Alternative
-21 Sansa Vietii Lui
Vizionare Placuta!
P.S. Sunt foarte bune filmele, sunt sigura ca o sa iti placa.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

A da si iti mai recomand Fiul lui Chucky iar pe 26 august o sa apara pe Netflix si American Psycho, eu l-am mai vazut pe alt site, e foarte bun si acesta.

2 răspunsuri:
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Iti mai recomand si UNDERWORLD este foarte bun, acesta este preferatul meu dar nu sunt toate filmele pe Netflix sunt decat 2.Iti recomand sa urmaresti toata seria.