| BETTYNA a întrebat:

cine stie ce se intampla in sezonul 3 in The Vampire diaries vreau ma detaliat ( cu Damon, Stefan Elena, Caroline, Tyler si ceilalti) va rog spuneti-mi cine a citit cartile please

Răspuns Câştigător
| marymartvd a răspuns:

Nimeni nu stie ce se va intampla in sezonul 3 decat scriitori.
Cei care au citit cartile nu au cum sa iti spuna pentru ca ce s-a intamplat acum in film a fost scris in cartea a 5-a si cartea a 6 ink nu a aparut, dupa cum vezi filmul este foarte diferit de carte. Tot ce pot sa iti spun este ce am aflat si eu, adica in sez 3 il vom vedea pe vechiul Stefan(1864), cel care se hraneste cu sange uman si omoara oameni, Tyler va ramane in Mistic Fals si se pare ca vor fi ceva legaturi intre el si Caroline, Jer se pare ca acum e urmarit de spiritele lui Anna si lui Viki care 'vor avea ceva de spus' cand el se va apropia de Bonnie, iar despre Delena(Damon&Elena) producatori nu vor sa dezvaluie mai nimic spun doar ca urmarile sarutului dintre cei 2 vor fi vazute din mai multe perspective (Elena, Damon si relatia Damon Elena Stefan). Cum noul sezon se va numi 'The originals" se apare ca ii vom mai vedea ata pe Klaus cat si pe Elija.

Cam atat pot sa iti spun.
Ps: Cunosc sentimentul dar pana in toamna nu avem ce facehappy