| ByaNca26 a întrebat:

cum vi s-a parut verdictul juriului de la masterchef? ce parere aveti despre faptul ca a castigat petru? de ce? cine ati fi vrut sa castige dintre cei trei semifinalisti: mimi, alex si petru.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate Mimi era mai bine pregatita, dar Petru e mai tanar o sa invete mai repede si are acea atitudine un pic aroganta care o sa il ajute in meseria asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu tine in tot, de fapt sunt de acord cu toti ce au scris cate un com la intrebarea ta, stateam si ma uitam oripilata cum niste oameni trecuti de 30 de ani bine( sissoko, mimi, izaura) si nu numai ei ci si tinerii puteau sa se exprime asa fata de petru( ''rupe-i capu', este un nimic, ma doare sufletul daca castiga petru) ..cum frate poti atat de retardat, acum retardatii erau ei, cum puteau vb asa de un cpil practic care nun s-a tinut de barfa ci de munca? cine vb de om de nimic? andreaa si liber profesionistul godeanu', cum poti ma sa fc asa intr-o emisiune? nu tineau cu mimi, si nici du d'artagnan, dar nici cu petru erau pur si simplu invidiosi...ce nesmtire crasa in fundul lor ede ipocriti!

| 7Mary7 a răspuns:

Ma bucur foarte mult ca a castigat Petru. Chiar merita!

| Ralucaaa6 a răspuns:

Mie mi s-a parut corect verdictul juriului.Si chiar as fi vrut sa castige Petre, merita! Eu zic ca el a muncit mai mult si poate de aia a castigat (parerea mea)!