| Iuliaemilia a întrebat:

Buna TPU... daca poate cineva sa ma ajute cu un film. E vorba despre doua surori gemene. mai tarziu una din ele are o fata. Insa sora ei este foarte rea si incearca sa ii ia locul dorind sa o aiba pe fata de partea ei asa ca ii face rau surorii sale iar aceasta ajunge in spital unde isi pierde memoria, sora aceasteia profitand de situatie si mintind-o ca ea e mama adevarata a ficeii sale... ele fiind gemene fata nu isi mai da seama care e mama ei. Daca poate cineva sa imi spuna cum se numeste. Multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Deadly Sibling Rivalry (2011)
http://www.cinemagia.ro/filme/deadly-sibling-rivalry-589872/

| Iuliaemilia explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult! Acesta era.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu am vazut acest film, dar intreaba-ti familia sau prietenele cu care ai vazut acest film!

| Iuliaemilia explică (pentru Violleta2022):

Am vazut filmul impreuna cu o prietena, dar l-am vazut demult si nu mai tineam minte cum se numeste