| MadaMadalina1234 a întrebat:

TPU! Dati-mi, va rog, niste nume de seriale care se aseamana cu 13 reasons why. Acesta m-a impresionat foarte mult si m-a pus pe ganduri...
As dori niste seriale care sa se invarta in jurul temei "Bullying".
Daca nu, niste seriale cu adolescenti, care sa te tina in suspans la fiecare episod.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gossip girl
Teen wolf
The vampire diaries
The carrie`s diaries
Pretty little liars
Riverdale
Sau filme cu bullying:
unfriended
friend request
cyberbully

Răspuns utilizator avertizat
| CbCx a răspuns:

Lucifer e super și foarte interesant!

| Kaiajs a răspuns:

Și eu am vrut seriale asemănătoare după ce am văzut 13 reasons why dar nu am găsit...În schimb m-am apucat de Game of thrones
(RĂSPUNS TOTAL NEFOLOSITOR