| RedLove a întrebat:

dati-mi va rog un film gen drama-dragoste, in care sa plangsad, am chef de plans in seara astahee hee, si dati-mi numa unu si o descriere skurta, mersihappy

12 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Incearca a walk to remember sau if only

| mona a răspuns:

Film indian...prietenii mei elefantii

| TangerineP a răspuns:

Stiu niste filme super:
Click(cu adam sandler)
if only

| Nam a răspuns:

The last song, mi-a placut foarte mult, i-ar eu ca baiat am plans laughing deci cred ca vei plange si tu laughing Succes big grin, funda?tongue

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

A walk to remember.
The last song

Gaseti descrierea pe internet.eu zic ca merita vazute.

| OnlyHope a răspuns:

A walk to remenber. Poate l-ai vazut, e un film foarte cunoscut. Este povestea unei fete ingenue, sensibile si a unui baiat in total contrast cu ea, un golan. Dar cuvintele sunt de prisos pentru a descrie acest film. N-ai cum sa nu plangi. Uite aici si unde il poti vedea http://www.megavideo.com/? v=GKSBQCXW

| OnlyHope a răspuns:

A, da, si vizionare placuta in caz ca alegi sa te uiti la acest film!

| Mary_5266 a răspuns:

Uita-te la Artificial Inteligence, nu te lua dupa trailer, din care nu intelegi nimic. Iti garantez ca o sa plangi mult, e superb... si e vorba despre dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlie st. Cloud
Waiting for forever
Marley & Me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceraca ray part, e ca un film, part1, part2, part3

| Alexyrs a răspuns:

Va multumesc celor care mi-ati recomadat A walk to remember...mi-am amintit ca mi-a zis si altcineva de elbig grinO sa-l vad

| xKoRy a răspuns:

Bad guy korean drama dar vezi ca trebuie sa stii eng pentru e subtitrat funda?