| andrauta a întrebat:

e cumva un film dupa cartile Damnare Ratacire si Pasiune de Lauren Kate? Daca da cum se numesc si unde le-as putea viziona.

Răspuns Câştigător
| RockLover94 a răspuns:

Buna:) Din cate am inteles, va fi lansat un film in 2012 dar nu stiu clar cand.
http://raftul-cartilor-vampiresti.blogspot.ro/2011/07/fallen-movie.html
Este seria mea preferata si m-as bucura ca filmul sa fie pe masura asteptarilor tuturor :))

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi lansat nu stiu exact cand. Sper sa depaseasca Twilight-ul...zic si eu ^_^